GeograFičák 2006

CO TO JE?? GeograFičák je tradiční party všech brněnských geografů, na které se potkáte s elitou studentů všech ročníků, výběrem přednášejícího personálu, četnými doktorandy i s osobami, jejichž sociální statut je poněkud nejasný - z této škatulky namátkou vybírám alkoholika mgr.Radka Řeřichu a jemu podobné padlé veličiny. GeograFičák je zkrátka událostí, která dává studiu geografie alespoň na krátkou dobu nějaký SMYSL a pro správného geografa je účast téměř tak povinná jako odříkání Rudova desatera před každým spánkem.

KDE TO JE?? Letošní geografičák se koná 14.11.2006 v klubu Favál. Více o klubu najdete na adrese www.faval.cz. Jak se tam dostat? Ideálně přes Mendlák, kde nastoupíte na některý z četných spojů jedoucích směrem do Pisárek (X37, X35, 52 ad.). Výstup proveďte na zastávce Velodrom. Namiřte směrem k benzínce Esso, přímo naproti je vstupní brána do areálu, dále se řiďte dle sluchu ;-) Při problémech s orientací konzultujte mapu.

KDE SEHNAT LÍSTKY?? Lístek stojí 70 kaček. Prodej zajišťují agresivní hlídky čtvrťáků ode dneška po ústavu. Pokud jste neměli to štěstí na ně narazit, přijďte v pondělí, úterý a čtvrtek od 9:45 do 12:00 před mapovnu, tj. na patře, kde je učebna Z4 a počítačová učebna. Pokud se vám žádný z termínů nehodí, dejte vědět na číslo 721 944 255, určitě se domluvíme i na jiném termínu.

Hodnotý program, neméně hodnotná tombola, mraky geografů a geografek všech kombinací...zkrátka přijďte. Kdo nepřišel, litoval.